Світом шириться новий “коронавірусний” флешмоб “Зніми свою лікарню”. Попіаритись на хвилі всенародного обурення адептів “всесвітньої масонської змови” та “афери вселенського масштабу” вирішили і львівські “журналісти”. Обравши об’єктом інспекції лікарні Івано-Франківська, двоє “активістів” зі Львова записали сюжет про ситуацію в Центральній міській лікарні на Мазепи та обласній інфекційній лікарні на Сагайдачного, пишуть Версії .

Автор відео Остап Стахів – львівський активіст родом з Ходорова. В лікарні він представився журналістом. В сюжеті Стахів засумнівався, чи дійсно в медзакладах лікуються хворі з COVID-19, бо лікарняні коридори здалися йому занадто тихими. Блогер видає бажане за дійсне, ігноруючи той факт, що медикам заборонено демонструвати палати з хворими, тим більше, якщо там лікуються пацієнти з діагнозом COVID-19.

КНП ЦМКЛ "Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня". Що насправді відбувається?✅Поїздка зроблена за кошт надісланий Вами на мій номер банківської карткиДля наповнення нашого фонду допомоги:- оплата адвокатам- тим хто в скруті – на поїздки в області по лікарнях4731 2191 1839 5080#знімисвоюлікарню

Опубліковано Остапом Стаховим Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

Вже ввечері цього ж дня, головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк висловив своє обурення “зневажливим сюжетом”.

“Я пішов на зустріч якимсь «журналістам», які прийшли в ЦМКЛ для того, щоб по їхнім словам «висвітлити ситуацію щодо коронавірусу». А вони, недожурналісти, поступили по-свинськи і прийшли спаплюжити як лікарню, так і усіх медиків не лише Івано-Франківська, а й цілої України! Ми не мали права заводити їх у палати і показувати пацієнтів, бо дотримуємося правил конфіденційності. А вони перекрутили даний факт і сказали, що лікарня начебто пуста і це повний фейк щодо кількості хворих”, – йдеться в дописі Тараса Масляка.

Втім відео за пару днів стало вірусним: тисячі лайків та коментарів, десятки тисяч перепостів та сотні тисяч переглядів. Його “шери” можна знайти ледь не у всіх прикарпатських ФБ-групах. Користувачі розділились на два табори. Одні обурюються, застосовуючи до автора не вельми цензурну лексику – від “клоуна”, “дебіла” і “кончєного” до прямої нецензурщини. Інші ж дякують Стахіву, що “відкрив народу очі на аферу”.

На рівні з масовими протестами проти карантину в Німеччині та Польщі на вихідних сюжети Стахіва стали “трендом коронавірусного сезону”. Схожі відео з інших міст з хештегом “зніми свою лікарню” щодня публікують “активісти”. Цікаво, що такий флешмоб стає панконтинентальним. Аналогічний проект є, до прикладу, в США.

І можливо навіть “трендові” відео львівського активіста мали не такий критичний фідбек, якби не одна деталь в описі – “рекомендація” Стахіва “скинутись” по 100 гривень на його особисту картку для “наповнення фонду допомоги”.

Івано-франківська обласна клінічна інфекційна лікарня. Що насправді відбувається?✅Поїздка зроблена за кошт надісланий Вами на мій номер банківської карткиДля наповнення нашого фонду допомоги:- оплата адвокатам- тим хто в скруті – на поїздки в області по лікарнях4731 2191 1839 5080#знімисвоюлікарню

Опубліковано Остапом Стаховим Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

До слова, у Львові Остап Стахів відомий як керівник ГО “Ідея нації”, часто влаштовує різноманітні пікети та акції протесту. Балотувався в 2019 році до парламенту, як самовисуванець. Свого часу Остапа Стахіва назвали псевдоактивістом, звинуватили в організації пікетів на замовлення та кинули в смітник.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!