Волонтери на сторінці організації у соцмережі Facebook повідомляють, що змушені припинити лікування собак,  пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Дорогі наші Благодійники, волонтери, підпісники та просто люди, які двонять та просять про допомогу!… На жаль! Ми не в змозі більше тягнути на собі лікування всього Франківська! Ми не тягнемо фінансово ті обороти, які Ви, люди, на нас повісили! В “Олвет” більше не пишуть нас на борг!”, – йдеться у повідомленні.

 

Керівник благодійної організації “Дім Сірка” Наталія Когут зазначає, що волонтери змушені припинити брати на лікування безпритульних тварин, бо не можуть врятувати всіх.

В нас на меті, нарешті, розпочати будівництво притулку, про який всі говорять, але ми фізично не встигаємо розпочати будівництво, тому, що постійні дзвінки — збитий пес, допоможіть пролікувати, мені підкинули хворих, в мене сусід хоче застрелити пса, бо він хромає на ногу і т.д. В кожній справі є початок та є логічне завершення. Ми прийшли до логічного завершення по лікуванню тварин! Ми не в силах платити шалені суми, ми не в силах лікувати, бо нема вже перетримок, ми просто вже не можемо це все тягнути! Тепер кожен з вас може взяти відповідальність на себе та врятувати хоч одне життя, не перекладаючи це на когось!”