“Гірники” викупили у “Іллічівця” контракт свого вихованця Пилипа Будківського. А динамівці підписали вихованця “Оболоні” Сергія Мякушка.

Пилип Будківський

В останній день зимового трансферного вікна київське “Динамо” і донецький “Шахтар” підписали молодих та перспективних українців. “Гірники” викупили у “Іллічівця” контракт свого вихованця Пилипа Будківського. Форвард молодіжної збірної України підписав контракт на 5 років. А динамівці підписали на 3 роки вихованця “Оболоні” Сергія Мякушка.

СЕРГІЙ МЯКУШКО. Народився 15 квітня 1993 року в Києві. Ріст – 167 см, вага – 59 кг. У сезонах 2010/11 – 2012/13 виступав за “Оболонь”. У Прем’єр-лізі дебютував 22 липня 2011 року в матчі “Динамо” – “Оболонь” (4:0). Всього в Прем’єр-лізі провів сім матчів. Виступає на позиції центрального півзахисника. Гравець молодіжної збірної України (5 матчів, 1 забитий м’яч). ПИЛИП БУДКІВСЬКИЙ. Народився 10 березня 1992 року у Києві. Вихованець Футбольної академії ФК “Шахтар” Раніше виступав за “Іллічівець” (Маріуполь). В українській Прем’єр-лізі провів 22 гри, забив 1 м’яч. Гравець молодіжної збірної України.