Місцеві діти традиційно зустріли та привітали Владику на подвір’ї святині, а парох о. Василь Смицнюк запросив Архієрея очолити святочні богослужіння, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Увійшовши до храму, Митрополит Володимир здійснив Чин освячення іконостасу.

Згідно з Чином поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства Андрій Ляхович, Андрій Гумен, Юрій Ясеницький та Михайло Снак, після трьох обходів довкола престолу, зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священичі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до престола і далі з усіма священиками відправляли Божественну Літургію.

Після Служби Божої Митрополит Володимир привітав нововисвячених ієреїв та побажав їм святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків та родину новоієреїв та подякував за виховання своїх синів та пожертву їх Богові.

Нагадаємо, Андрій Ляхович — директор клубу в житловому мікрорайоні “Хотінь”, що в Калуші, досі — отець-диякон місцевої церкви, очільник християнської молодіжної спільноти “Дар”.