Таке рішення викликало шквал обурення з боку вчителів та батьків закладу. Тож 12 червня вони прийшли на зустріч з міським головою. Втім у мерії запевнили, що, окрім назви, для закладу більш нічого кардинально не зміниться, пишуть Версії.

«В новому законі про освіту не передбачено функціонування закладів певного типу, які є в нашому місті. Зокрема, школи-садка. Саме тому було прийнято рішення про реорганізацію закладу і присвоєння йому статусу молодшої школи з дошкільними групами», – пояснила директор департаменту правової політики Надія Кедик.

«Для вашої школи нічого суттєво не змінюється, – пояснив вчителям та батькам учнів школи-садка №6 мер Руслан Марцінків. Ті, учні, яких ви набрали, і далі будуть у вас навчатися. Вчителі збережуть свою роботу, їхнє навантаження також не зміниться. Просто зміниться юридична особа».

Проте одна зміна реорганізовані заклади таки чекає – конкурс на посаду керівника закладу.

«Але я претензій до керівника школи-садка №6 не маю. Є деякі питання до керівництва школи-садка імені Софії Русувої. Але все відбуватиметься згідно закону. А от щодо працівників та дітей – нічого не зміниться», – запевним Руслан Марцінків.

Відтак уже незабаром буде проведена ліквідаційна процедура, буде створена ліквідаційна комісії. Проте працівників закладу не звільнятимуть, а переводитимуть.

«Ми змушені були прийняте таке непопулярне рішення. Інакше з 1 січня ми б змушені були фінансувати школу з міського бюджету, а не з державного. І щоб ми не втратити державну субвенцію, бо мова йде про мільйони гривень, ми і прийняли рішення про створення молодшої школи з дошкільними групами», – відмітив мер.

Батьків ще обурив той факт, що школу перейменували на Пасічнянську.

«Таке враження, що ми не в місті, а в якомусь селі. Чи не могли б залишити в назві Івано-Франківська молодша школа, а не Пасічнянська?», – звернулися батьки. В мерії обіцяли над цим питанням попрацювати.