Як уже повідомляли Версії, у суботу, 16 квітня, в Івано-Франківську відбудеться конференція “IT Rally Starters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.

IT Rally – серія найбільших щорічних міжнародних заходів та одна з наймасштабніших конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

IT Rally Starters – конференція для початківців та ІТ-студентів,  для тих людей, які  прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником.

Захід буде проводитись за підтримки найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська: SoftServe, Eleks, Webmil, COAX Software, Letzgro, Insilico Soft, [bvblogic], CoreValue та Івано-Франківського ІТ Кластеру, а також Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

 Іван Дячишин /співорганізатор конференцій IT Rally/

«Основною задачею конференції IT Rally Starters є допомога ІТ-початківцям та студентам ІТ-спеціальностей у старті та розвитку їх кар’єри. Захід дозволяє познайомитися із найбльшими ІТ-компаніями Івано-Франківська, дізнатися про специфіку їх діяльності та вимоги до роботи. Також на конференції є доповіді присвячені розвитку технічних навичок та покращенню володіння англійською мовою – фактично найбільш необхідним якостям для сучасного ІТ-професіонала».

Любомир Ходак /директор Івано-Франківськоі філіі Softserve, голова Наглядовоі Ради Громадськоі організаціі «Івано-Франківський ІТ кластер»/

«Це дуже класна конференція, яка будує мости між працедавцем та потенційними працівниками, одночасно вона позиціонує ІТ в рамках Івано-Франківської громади. Рекомендую проводити і надалі таку конференцію».

Наталія Мухітдінова /керівник Івано-Франківського департаменту компанії «Елекс»/

«IT Rally Starters – це можливість для студентів познайомитись з ІТ-компаніями міста, зрозуміти що хоче роботодавець від початківця, можливість отримати омріяну роботу, а також можливість компаніям показати себе молодому поколінню програмістів».

Іван Веркалець /співзасновник та технічний директор в «COAX Software»/

«Я вважаю, що такі конференції необхідно проводити, адже вони сприяють популяризиції ІТ, дають можливість познайомитись із даною сферою ближче»

Віталій Родимюк /Президент [bvblogic], CEO Navizor/

«Розвиток галузі завжди має супроводжуватись розвитком ком’юніті. Гарним прикладом події, яка гуртує компанії, айтішників і студентів є – IT Rally. Це цікаво і там кожен отримує щось своє, щось цінне!».

Гнатчук Сергій /СЕО Webmil studio/

«IT Rally – це непересічна подія в житті нашого міста. Захід, який проводиться не вперше і постійно об’єднує цікавих і зацікавлених людей в сфері ІТ. Чудово, що ITRally проводиться у вихідний день і тебе не відволікають від доповідей, виступів і просто приємних розмов в професійному колі. Новачкам буде цікаво дізнатися про існуючу IT екосистему міста, а резидентам отримати нові контакти і повправлятись в нетворкінгу».

Олександра Федорукдиректор «ІТ компанія Insilico»

 «IT Rally Starter є хорошим стартом для тих, хто для себе обрав професію в ІТ, щоб зрозуміти що саме їх чекає, які особливості. Так само буде цікаво старшокласникам , які ще вирішують, ким вони хочуть бути і чим займатися. Відвідувачі можуть отримати інформацію про переваги цієї галузі, можливості працевлаштування після закінчення . Представники ІТ-компаній розказують які саме Вакансіі у них є, яких спеціалістів їм потрібно, і тому студенти-початківці можуть скористатись даним шансом для того щоб підготуватись під час навчання, вже з розумінням що для них потрібно у майбутній професії»

Відвідувачів ІТ конференції чекає: вибуховий мікс ярмарки вакансій, презентації працедавців та курси підготовки, цікаві доповіді, веселі лотереї та корисні знайомства!

Час проведення: 9:00-16:00год, 16 квітня (субота)

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35 (приміщення Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, 4 поверх).

Реєстрація для ЗМІ за тел. 067-303-6650 – Іван Дячишин, або dyachyshyn@gmail.com

ВХІД ВІЛЬНИЙ