Результат пошуку зображень за запитом "школа-довгобуд"

Школу у Вербовці почали зводити ще у 1986 році. За 30 років більшість робіт зроблено. Аби запрацював заклад – потрібні ще чималі капіталовкладення.

Про це пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

“Депутати попередньої каденції виділили кошти з районного бюджету за рахунок яких встановлені вікна, частково проведено монтаж електрозабезпечення, тобто електропроводка. Наразі, школа, яки ми бачимо в такому стані, що потребує значних фінансових коштів для того, щоб її можна було ввести в експлуатації”, – коментує голова Косівської районної ради Павло Ванджурак.

Вербовецька сільська рада складається з 2-х населених пунктів – сіл Вербовець та Старий Косів. Діти навчаються у старій школі в школі з пічним опаленням. До закладу ходять також і школярі села Смодне. Відтак, до співфінаансування довгобуду можуть залучити сільраду сусіднього села. В першу чергу посадовці планують довести до ладу спортивну залу.

“Введення в експлуатацію цієї школи розділено на три черги. Перша черга, над якою будемо працювати – це добудова і введення в дію спортивного залу. Для втілення даної ідеї в життя Вербовецька сільська рада планує залучити 2,5 мільйони. Будемо звертатися до Фонду регіонального розвитку стосовно виділення коштів на даний об’єкт. Також при формуванні бюджету на 2017 рік певна сума коштів буде виділена”, – коментує голова Косівської районної ради Павло Ванджурак.

Взятися за це питання обіцяє нардеп Юрій Соловей. Запевняє, лобіюватиме інтереси свого округу при розподілі субвенції на соціально-економічний розвиток.

“Я буду ставити питання при розподілі субвенцій на соціальна-економічний розвиток щодо хоча б часткового виділення коштів на ці точки росту, які сприяють розвитку Гуцульського краю”, – запевняє народний депутат України Юрій Соловей.

Тим часом, у Вербовецькій школі також передбачене футбольне поле зі штучним покриттям. Адже місцеві діти – активно займаються спортом та беруть участь в обласних футбольних змаганнях.