У Івано-Франківську вирішують, хто стане керівником обласної ...

У вересні 2019 року було створено комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” шляхом реорганізації Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

І от вже понад вісім місяців медзаклад працює без гендиректора.

На сесії облради прийняли рішення виконуючим обов’язки генерального директора КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” призначити Котурбаша Радислава Йосиповича, який до цього часу 30 років був незмінним головним лікарем ОДКЛ.  Щоправда, цю посаду він мав займати лише на період проведення конкурсу на заміщення вакантної посади та призначення генерального директора.

Конкурсна комісія визначила ім'я гендиректора Івано-Франківської ...

Прийом заявок на конкурс стартував 23 грудня. Було подано пакети документів від семи кандидатів, проте до участі в конкурсі допустили лише п’ятьох – Ларису Підвербецьку, Тараса Мельника, Ярослава Криштафовича, Ігоря Дмитренка та Олега Курташа. Пропозиції Володимира Семенюка та Михайла Глаговича були відхилені.

4 лютого 2020 року на засіданні конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я ОДА генеральним директором КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня” обрали заступника головного лікаря з хірургічної роботи ОДКЛ Тараса Мельника. Він має вищу кваліфікаційну категорію по “Дитячій анестезіології” та “Організації управління охороною здоров’я”. Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

Але от вже майже чотири місяці Тарас Мельник не може зайняти крісло керівника, оскільки обласна рада досі не прийняли рішення про призначення гендиректора обласної дитячої лікарні.

Хоча ще 7 лютого комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики погодила проєкт рішення та рекомендувала депутатам облради призначити Мельника Тараса Михайловича генеральним директором комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” терміном на 5 років. Втім проєкт не був винесений на розгляд 34 сесії, яка відбулася 21 лютого.

29 травня заплановане засідання 35 сесії Івано-Франківської облради, на якому мають розглянути кадрові призначення, в тому числі і призначення гендиректора КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

Наразі Тараса Мельника своїм керівником хоче бачити і колектив медзакладу. Лікарі та медперсонал надіслали на його підтримку листи, голові Івано-Франківської ОДА та голові облради. Звернення підписали понад 300 працівників.

“Колектив закладу сподівається на позитивні зміни з приходом нової команди та вважає неприпустимим зволікання із затвердженням керівника закладу в умовах масштабної трансформації системи охорони здоров’я, що відбувається”, – йдеться у зверненні.

Втім, останнє слово за депутатами обласної ради, які вже завтра своїм голосуванням вирішать “долю директорського крісла” в ОДКЛ.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!