Дитяча лікарня без керівника: чи призначить облрада законного ...

29 травня на засіданні 35 сесії Івано-Франківської обласної ради розглянули питання про призначення гендиректора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Депутати висловили підтримку переможцю конкурсу – Тарасу Мельнику, заступнику головного лікаря з хірургічної роботи ОДКЛ, пишуть Версії.

Відомий в області реаніматолог, він має вищу кваліфікаційну категорію по “Дитячій анестезіології” та “Організації управління охороною здоров’я”. Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

“Сьогодні ми не голосуємо за підтримку просто керівника, сьогодні ми голосуємо за майбутнє здоров’я і життя дітей нашої області. Закликаю підтримати цього надзвичайно гідного і достойного чоловіка, який віддав велику частину свого життя для порятунку наших дітей. Він не тільки великий реаніматолог, він ще й дуже добрий організатор роботи”, – відмітив Олег Атаманюк.

“З 2001 року я знаю цього управлінця, який за 19 років кожного підняв телефон, кожного разу відгукнувся на якусь потребу і кожного разу включився у порятунок дитини. І про це сьогодні скажуть всі керівники дитячих установ нашої області. Тарас Мельник не тільки хороший кризовий менеджер, він – хороший управлінець”, – додав депутат Олег Токарчук, головний лікар Коломийської дитячої лікарні.

“На комісії ми двічі розглядали дане питання і завжди була одностайність. Ми заслухали кандидата і переконались, що він відповідає всім вимогам, які тільки можуть бути до кандидата на цю посаду. Що дуже важливо – він неконфліктна людина. Трудовий колектив його підтримує“, – прокоментував Манолій Піцуряк, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Я протягом багатьох років працюю в педіатрії. Ви знаєте, яка це непроста робота. А особливо коли працюєш на периферії. У випадку попадання “важкої” дитини, бо інакшої ми сюди не направляємо, ця людина завжди підніме трубку. Мені не раз доводилось будити його серед ночі. Уважний, комунікабельний, з ним приємно працювати“, – додав Роман Білик.

При голосуванні проекту за основу депутати віддали 44 голоси, яких вистачило для прийняття рішення. Однак виникли труднощі з визначенням терміну, на який буде заключений контракт. Депутати переголосовували, щоб затвердити термін 5 років.

Втім, при голосуванні за проект рішення в цілому за призначення Тараса Мельника гендиректором КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» проголосували лише 42 депутати – не вистачило одного голосу для прийняття рішення. Проте при розгляді наступного питання Василь Попович запропонував повернутися до розгляду цього питання. Голова облради обіцяв проголосувати за пропозицію після розгляду питань порядку денного.

Читайте також: Дитяча лікарня без керівника: чи призначить облрада законного переможця конкурсу гендиректором ОДКЛ

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!