Що робити, якщо відключили газ: відповіді на популярні запитання » Новини  Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків:

29.10.2020 о 22.30 год. до ОКЦ УДСНС в області від ПАТ “Івано-Франківськгаз” поступило повідомлення про те, що в м. Івано-Франківськ в районі вул. Коновальця, Довженка, Мазепи, Дудаєва, Січинського, Василишина, Шевченка, Дорошенка, Чорновола та с. Крихівці відбулось аварійне вимкнення споживачів від газопостачання (за інформацією ПАТ «Івано-Франківськгаз» ймовірно невідомими особами було перекрито засувки на розподільному газопроводі).

Бригади АДС здійснюють об’їзд вимикаючих пристроїв на розподільних газопроводах.
За інформацією чергового Івано-Франківськ ТКЕ в зв’язку з пониженням тиску в системі газопроводів до 2 Атм з 19.20 год. призупинено роботу 5 котелень на території Івано-Франківської МР по вул. Дорошенка, с. Крихітці, вул. Шевченка (забезпечення теплопостачання 558 багатоквартирних житлових будинків) та Мазепи 114 (Івано-Франківська ЦМКЛ – 381 хворих та 64 персоналу), Івано-Франківський обласний кардіодиспансер (46 хворих та 22 персоналу) та Коновальця 132 (Івано-Франківська ОДКЛ – хворих 262 дитини, 85 мам, 68 персоналу).

Всього без теплопостачання 558 багатоквартирних житлових будинки та 3 лікувальних заклади.
По встановленню місць відключення газопостачання працюють аварійні бригади ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!