Про це під час ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він відзначив, що ситуація в місті поступово стабілізується.

“Є позитивна тенденція. Ситуація стабілізується. Вчора, на День міста, народилося 5 діток в місті Івано-Франківську. Ми сьогодні вручили гарні сертифікати. Також сьогодні мав місію в онлайн режимі разом із заступником міністра інформаційної політики й цифрової трансформації нагородили перших відвідувачів батьків, які оформили через “Є-малятко” документи для своїх дітей. Ця послуга буде надаватися в десятьох наших ЦНАПах, пишуть Версії.

Вчора у нашу ургентну лікарню – Центральну міську клінічну лікарню, вперше за весь цей термін за ніч не поступило жодного пацієнта з підозрою на коронавірус, жодного пацієнта з пневмонією. Взагалі жодного пацієнта ургентно не поступило. Це таке диво на День міста. Тому я дякую Господу Богу, що маю можливість бути менеджером такого великого і гарного міста”, – відзначив Руслан Марцінків.

Міський голова вкотре звернувся до уряду та президента, щоб послабити карантин.

“Особливо звертаюся, щоб дозволили роботу промислових ринків. Тому що підприємці сьогодні потерпають. Тому прошу дайте сьогодні можливість їм працювати з дотриманням карантинних вимог”, – додав мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!