дизайн жилых помещений Киев

Дуже часто люди витрачають значні суми грошей, щоб зробити квартиру чи власний дім красивим – роблять хороший ремонт, замовляють дорогу техніку та вишукані меблі, обставляють кімнати найрізноманітнішими декором та творами мистецтва.

Та дуже часто в результаті отримують не зовсім те, чого б хотілося. Виглядає ніби непогано, але щось не так. Чогось не вистачає, а щось є зовсім зайвим. До ідеальності – ще ой як далеко. А все тому, що по-перше, не у кожного є ідеальне відчуття смаку та стилю і, по-друге, щоб розробити бездоганний дизайн інтер’єру, потрібен неабиякий досвід та професійні навички.

В такому випадку слід довірити дизайн интерьера професіоналам, які подбають, щоб реалізувати ваші плани та допоможуть створити в помешканні атмосферу гармонії, стилю та довершеності. Команда Orb-спейс із задоволенням готова втілювати у реальність всі ваші мрії та побажання.

Дизайнери інтер’єрів проводять все своє професійне життя,  вивчаючи дрібні деталі, які роблять кімнату ідеальною. Як і красивий режисерський фільм, так і добре оформлена вітальня одразу є привабливою та вражаючою, комфортною та безпечною. Професійний дизайнер одразу бачить огріхи при неякісній організації житлового чи робочого простору. Поговоримо про типові помилки, котрих припускаються люди, нехтуючи послугами дизайнерів.

Неправильний вибір дивану до вітальні

Дизайнери погоджуються: чудова вітальня починається з чудового дивана. У вітальнях хороший диван є ключем до комфорту, але він повинен також бути не тільки зручним, але й по стилю ідеально вписуватися до кімнати. Дуже часто люди кардинально змінюють інтер’єр кімнати, при цьому зберігають старий диван та намагаються «підігнати» його під стиль нової кімнати.

Який диван краще: критерії вибору і рекомендації. Диван в вітальню ...

Відчуття салону

Ще одна типова помилка, що є дуже поширеною – «відчуття салону». Іншими словами, в таких приміщеннях складається враження, що абсолютно все було придбано в одному магазині. Сучасні дизайнери часто поєднують нові та старовинні елементи, щоб створити цікаву, еклектичну та індивідуальну кімнату, яка відповідає характеру та стилю її мешканців. Шаблонність та одноманітність – це не про сучасний дизайн інтер’єрів.

Як підібрати килим у кімнату – види, матеріали, стилі килимів

Купівля килима, що не підходить по розміру

Однією з головних та найпоширеніших помилок у декоруванні вітальні є килим невідповідного розміру. Великий килим, що відповідає розмірам кімнати, на думку дизайнерів, – це один з найважливіших аспектів кімнати.

Погане планування простору

Притиснутий до стіни диван, котрий розташований навпроти підставки з телевізором,  яка впирається в шафу з одягом і т.д. До планування простору слід підходити з креативом та нестандартними рішеннями, які дозволять досягнути максимального комфорту та естетичності.

Які картини та панно вішати на стіни і над ліжком у спальні? Як ...

Хаотично розвішані по стінах картини

Ще одна поширена помилка. Твори мистецтва, як правило, мають розміщуватися на рівні очей і гармонійно вписуватися в стиль кімнати, доповнювати його, а не перевантажувати чи занадто привертати увагу.

Бажаємо вам створити помешкання своєї мрії та насолоджуватися кожною миттю, проведеною в ньому!