На Балі 8 вересня відбулося урочисте відкриття конкурсу “Міс світу 2013”. Дівчата-учасниці дали прес-конференцію, а в рамках святкового концерту відбулось урочисте дефіле представниць всіх країн-учасниць.

Україну на цьому престижному конкурсі представляє чарівна 22-річна прикарпатка Анна Заячківська. Дівчина впевнена, що у десятку найвродливіших потрапить, адже ретельно підготувалась до змагань. Зокрема, підготувала розкішні гуцульські наряди, написала авторську пісню та везе на конкурс мальовану власноруч ікону.

Найбільше уваги під час підготовки до “Міс світу” було приділено конкурсним нарядам. Сукня в національному стилі – одне з обов’язкових дефіле конкурсу.  Національну сценічну сукню їй пошила місцева дизайнерка Лєна Васенко з розкішного королівського атласу, гаптовану золотом, камінням Сваровські та бісером.

“Кожен регіон України має свій національний костюм: там – віночок, там – кирсетки, у нас — кептарі, – розповіла наставниця Ані Тетяна Терсенова. – Акумулювали це в одному костюмі. Зберегли автентику українського національного костюму, але зробили акцент саме на Карпатському регіоні. Чому маємо її у вінок вбирати? Анна – представниця Гуцулії”.

Але відліт Міс України Анни Заячківської на конкурс Міс світу 2013 перетворився на скандал. У столичному аеропорту дівчина заявила про те, що представляти країну на Балі їде майже без підтримки.

Директорка модельної агенції Тетяна Терсенова-Заводовська запевнила, що зробили усе можливе, аби на конкурс краси дівчина поїхала у “всеозброєнні” – збирали усім містом. Шили національний костюм, ділове вбрання, допомогли із записом пісні та навіть дали кошти на сувеніри.

“За ті гроші, які нам дав губернатор, ми записали фонограму, пошили національний костюм – дуже дорогий, бо все це ручна робота. Ми купили їй чимало речей. Від білизни – білої, тілесної, чорної, до торбинок, шкарпеток, джинсів від Versace, спортивного вбрання від Armani. Дитина поїхала цілком вбрана-взута”, — запевнила Терсенова.

З власних джерел БРІЗу стало відомо, що причиною скандалу стало те, що Ані не сподобались ті вечірні сукні, які їй пошили Житомирські дизайнери. Вона не захотіла брати їх на Балі, а приїхавши з Житомира, в розпачі шукала порад у організаторів.

Було вирішено в терміновому порядку, що дві вечірні сукні красуні пошиє Лєна Васенко – дизайнерка, що напередодні пошила національне вбрання, яке надзвичайно сподобалось Ані. Лєна практично не спала, за чорири дня підготувала для Ані нових дві вечірніх сукні. «Працювати в такому режимі дуже тяжко…коли віддавала Ані…вона почала плакати …бо була вдячна…», – розповіла журналісту БРІЗ Лєна Васенко.

 

Одне з цих плать (бірюзове з метеликами) – можна побачити на фоторафії, розміщеній на сторінці Ані, інше через метушню – навіть не встигли сфотографувати. За словами дизайнера, сукня “цікавого фіолетово-рожевого (бузкового) кольору, з шифону, верх – під шию, а спинка – гола, плаття драпіроване в стилі ампір…квіти плетені бісером…(об’ємне плетіння)”.

Допоки в Україні всі жваво дискутують щодо суконь Міс України та інших непорозумінь, БРІЗ бажає нашій землячці гідно представити Прикарпаття й Україну.

Довідково: Конкурс «Міс світу-2013» стартує 28 вересня. Перша його частина відбудеться на Балі, друга, фінальна, – у столиці країни Джакарті. Суперницями української красуні в боротьбі за корону будуть 137 дівчат з різних країн світу.