Спільно з поліцією охорони в Івано-Франківській області її представники обговорили встановлення в місцях масового скупчення людей кнопок «Термінового виклику поліції».

Про це пише прес-служба Національної поліції охорони.

Згідно з повідомленням, заходи, які раніше здійснювала Рогатинська міська рада для профілактики правопорушень, були малоефективними через відсутність в системі органу самоврядування відповідних організаційних структур. Тож задля удосконалення в місті Рогатині профілактики адміністративних порушень у сфері благоустрою, торгівлі, землекористування, дотримання правопорядку в громадських місцях, задля попередження злочинів і створили дану організацію.

В даний проект входять різного виду програми, однією з яких є програма «Безпечне місто». Головні її завдання – встановлення відеоспостереження за громадськими місцями та важливими об’єктами. Крім того, комунальна організація «Міська варта» з поліцією охорони в Івано-Франківській області обговорили питання встановлення в місцях масового скупчення людей кнопок «Термінового виклику поліції».