Щебінь – це шматки скелі, які були подрібнені або розбиті дробильними машинами. Основні напрямки його використання – для будівельних і ландшафтних цілей. Щебінь і гравій відрізняються тим, що природні процеси утворюють гравій і поверхня його округляється на відміну від більш гострих та кутових поверхонь щебеню.

Важливість щебеню

Щебінь є досить цінним ресурсом. Він є незамінним у будівельній сфері. Дуже часто по рівню продажу щебеню можна судити про стан будівельної галузі. Хоча вартість щебеню відносно невелика, його важливість та цінність для будівельної галузі важко переоцінити.

Існують численні породи основного матеріалу, які використовуються при його виробництві, включаючи вапняк, доломіт, пісок, гравій, залізо, сталь, керамзит або сланці.

Види та використання щебеню

Оскільки щебінь виробляється, а не утворюється природним шляхом, його можна виготовити різних розмірів (від 5 міліметрів до декількох десятків сантиметрів). Замовити щебень с доставкой ви можете на сайті ЗЖБК Еталон. Тут наявні різні фракції щебеню, а консультанти допоможуть підібрати нобхідний вам матеріал та організувати швидку доставку.

Основні сфери використання щебеню:

  1. Застосовується для мощення блоків та бетону для тротуарів, проїжджої частини, внутрішніх двориків, будинків, офісних будівель та доріг з асфальтованою дорогою як базовий або підґрунтний матеріал або в процесі виготовлення цементу.
  2. Змішується із сполучною речовиною для виготовлення асфальту, застосовується для таких речей, як наповнювачі під’їзних шляхів.
  3. Використовується як флюс в доменних печах для створення рідкого шлаку, який при охолодженні перетворюється на кам’яний матеріал, який подрібнюється і використовується як будівельний агрегат.
  4. Іноді використовується із сполучним матеріалом у стінах для берегових ліній та будівництва залізниць. Він також використовується в інших заходах щодо контролю ерозії.
  5. Розміщується на землі в ландшафтах навколо дерев, стоків і як прокладки на будівельних майданчиках.
  6. Застосовується для септичних систем, автономних систем очищення стічних вод.
  7. Застосовується для обробки інших токсичних речовин, таких як оксид сірки або вугільний пил у шахтах та кислих водах.
  8. Використовується у виробництві сільськогосподарського вапна, яке застосовується при обробці ґрунту для зниження кислотності.
  9. Використовується як крупа і мінеральна їжа для годування птиці. Ця мінеральна їжа необхідна для правильного травлення у всіх видів птиці.

Компанія ЗЖБК Еталон  гарантує швидке та якісне виконання замовлень. На кожну партію щебеню компанія надає сертифікат. Пропонуються найрізноманітніші фракції щебеню у будь-яких, необхідних для вас об’ємах. Завдяки наявному власному автопарку самоскидів із різною вантажопідйомністю та об’ємом, доставка відбувається швидко. Весь матеріал є безпечним, оскільки проходить радіологічний контроль.