рекламаСоціум девелопер купити квартиру Івано-Франківськ зима

Для чого необхідна система “свій – чужий” при зборі урожаю

рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

система "свій - чужий"

У сучасному сільському господарстві, де час та ресурси цінуються надзвичайно високо, ефективне збирання врожаю є ключовим етапом у процесі вирощування культур. Однак традиційні методи збирання, які базуються на використанні великої кількості працівників та техніки, можуть бути витратними та неефективними.

Окрім того, завжди існує загроза крадіжок в агробізнесі, які можуть відбуватися на полях під час збору урожаю.

Система для збору урожаю “свій – чужий”

Щоб ефективно налагодити процес збору урожаю та унеможливити його крадіжки застосовують сучасні технології. Прикладом таких технологій являється система «свій – чужий».  Суть рішення полягає в тому, щоб зробити процес збирання максимально прозорим і доставити врожай від поля до вагової без втрат і викрадень, які за статистикою можуть становити до 30% готової продукції.

Система «свій-чужий» являє собою систему трекерів, які встановлюються на комбайни та вантажівки, які перевозитимуть зібраний врожай, активних RFID міток та зчитувачів на комбайнах. Завдяки використанню такої системи, врожай завжди завантажується в «свою» техніку та перевозиться у «своє» сховище. Тут можна дізнатися більше про функціонування такої системи і замовити її встановлення.

У систему включені всі об’єкти, що беруть участь у процесі збирання, транспортування та приймання врожаю: комбайни, вантажний транспорт, бункери-перевантажувачі, вагові. Окремо варто зазначити, що обладнання для контролю можна встановлювати навіть на орендованому транспорті.

Використовується також «Контроль руху врожаю» – це не уніфіковане рішення, а індивідуальний проект, у процесі опрацювання якого враховуються всі потреби замовника, виходячи з тих процесів, які впроваджені в конкретному господарстві.

система "свій - чужий"

Основні принципи роботи системи «свій – чужий»

В загальному алгоритм роботи системи “свій – чужий” виглядає наступним чином:

  • комбайн визначає мітку і проводить ідентифікацію «свого» вантажного автомобіля;
  • вивантаження зібраного урожаю можливе лишень у «свій» транспортний засіб;
  • система контролює транспортні засоби, в які було завантажено урожай – їхній рух та час доставки на вагову.

Таким чином, створюється ланцюжок, який дозволяє повністю контролювати збирання врожаю. При цьому в просунутому програмному забезпеченні  за кількістю комбайнів, які вивезли зерно з певного поля можна  визначити його врожайність.

Завдяки використанню системи “свій-чужий” https://microtronic.com.ua/sistema-sviy-chuzhiy-dlya-kontrolyu-vrozhayu можна контролювати  пересування техніки, витрату палива та збирання врожаю. А також запобігати його розкраданню. Це надзвичайно важливо для сільськогосподарських підприємств у їхньому контролі та оптимізації.

Система “свій-чужий” відкриває нові можливості для сільського господарства, сприяючи ефективному використанню ресурсів, контролю за збором та відвантаженням урожаю та унеможливлює його крадіжки. Система сприяє підвищенню ефективності збору та доставки врожаю на всіх його етапах.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Як Юліана Мазна релокувала свою книгарню-кав’ярню до Івано-Франківська

Юліана Мазна — підприємниця з багаторічним досвідом, яка релокувала свій бізнес до Івано-Франківська. Раніше вона відкрила книгарню-кав’ярню в Чернігові, а тепер успішно розвиває її на новому місці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
24 лютого

У Коломийській громаді, що на Івано-Франківщині, 24 лютого оголосили днем тиші

24 лютого у Коломийській громаді, що на Івано-Франківщині оголошують днем тиші. Аби вшанувати військовослужбовців та полеглих у російсько-українській війні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Прикарпатська команда виборола 30 медалей на Іграх Нескорених (фото)

Прикарпатська команда, у складі 35 ветеранів та військових здобула 30 медалей на Іграх Нескорених 2025.

ПЕРЕГЛЯНУТИ