Зокрема, під час засідання звіт про затвердження плану розвитку КП «Муніципальна дорожня компанія» на 2019 рік, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Результат пошуку зображень за запитом "асфальт"

«Якщо говорити про стан доріг, то він бажав би бути краще. Що ми плануємо в 2019 році. Впродовж цілої зими ми проводили ремонти аварійних вибоїн за допомогою холодного асфальтування. Ми придбали рекордну кількість холодного асфальту і продовжуємо ці роботи. Це не є капітальний ремонт доріг, але ця робота важлива. Це безпека руху, який повинен бути на першому плані. Також в цьому році ми знайшли механізм відновлення рециклера польського виробництва. Його переваги – дуже економний. Якість робіт – задовільна.», – розповів директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко.

«Наступний етап, який розпочнеться в найближчий час, коли на повну силу почнуть працювати асфальтні заводи, розпочнеться дрібний поточний ремонт. Ми купили дві нові бочки, вони може виглядають не так сучасно, але працюють добре. Виходячи з практики минулого року, враховуючи стан не так доріг, як їх основ, тому в 2019 році кошти будуть спрямовані на ремонт дорожніх корит. Другий вид робіт – холодне фрезерування великими катами», – наголосив він.

«Треба купити дорожній каток, а також треба два автомобілі-солерозкидачі. В нас є декілька порохотягів, але потрібно ще», – додав Бурко.

«Це тяжка сфера, за кожну ямку матюкають», – похвалив директора «МДК» міський голова.