Очільник МЗС назвав плюси виїзду РФ за закордонним паспортом / фото УНІАН

В Україні з 1 березня почали діяти зміни в правилах перетину кордону з Російською Федерацією. Тепер для цього українцям необхідний закордонний паспорт, пишуть Версії з посиланням на LB.ua

Підстава для змін – постанова Кабміну “Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією” від 18 грудня 2019.

“З 1 березня 2020 перетинання державного кордону з Російською Федерацією буде здійснюватися тільки при наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт)”, – йдеться в постанові.

Таким чином виїхати в Росію за внутрішнім українським паспортом буде неможливо.

Зміни дозволять скоротити час проходження прикордонного контролю, оскільки для перевірки даних відомості з закордонних паспортів будуть зчитуватися спеціальними приладами.

При цьому під час в’їзду громадян України з території РФ Держприкордонслужба буде безперешкодно пропускати українців за внутрішніми паспортами і свідоцтвами про народження.

Про зміни в правилах в’їзду в Росію МЗС України вперше повідомило на початку грудня. У міністерстві зсилалися на те, що паспорт громадянина України у формі книжечки має низький ступінь захисту і може використовуватися зі зміненою фотографією під час перетину кордону третіми особами, які вчинили або можуть бути вчинені

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!