14 вересня в день фізичної культури і спорту прикарпатські регіонали, як і обіцяли, масово вийшли на ранкову зарядку. В місті Івано-Франківську заняття ранковою зарядкою проходило на площі біля Івано-Франківського міського озера.

Того дня близько сотні молодих людей в спортивному обмундируванні більше півгодини ритмічно виконувати різноманітні вправи під чітким керівництвом тренера-викладача вищої категорії, майстра спорту України з таеквондо ВТФ, володара чорного поясу другий дан Ігора Йосипіва. Разом із ними займалися також відомий спортсмен, срібний призер Чемпіонату Європи, гордість нашого краю Роман Вірастюк та народний депутат України VI демократичного скликання, голова Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Василь ЧУДНОВ.

7siL-5sAzQA

За словами очільника обласних регіоналів Василя Чуднова, причина, яка спонукала їх провести цей публічний захід, полягає в тих невтішних  результатах, які вони отримали під час минуломісячного опитування мешканців Прикарпаття. «Зясувалося, що близько 90% опитаних нами людей не займаються ранковою гімнастикою. Такі дані чітко підтверджують, що люди свідомо занедбують своє здоров’я, особливо якщо врахувати сьогоднішній малорухомий стиль життя кожного із нас. Цим заходом ми прагнули посилити увагугромадськості, особливо молоді, до власного здоров’я та таким чином залучити їх до активного способу життя. Не є секретом, що нині молоді люди віддають перевагу більше сидінню за комп’ютером, ніж активному відпочинку. А вони – це наше майбутнє. Тому ми повинні вже сьогодні піклуватися про те, щоб мати здорову націю потім. Хоча до участі в заході ми запрошувалине тільки молодь, але всіх бажаючих, адже ранкова гімнастика корисна людям різного віку, і починати займатися нею – ніколи не рано і ніколи не пізно», – зазначив василь Чуднов.

aklW70bTP1Y

Ініціативу обласних регіоналів підтримали і місцеві представники ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, зокрема,  Коломийського, Рогатинського та Надвірнянського районів та міста Яремчі. Більшість учасників цих заходів були теж молоді люди. Як зазначив заступник голови Івано-Франківської обласної молодіжної адміністрації, молодий регіонал Станіслав Бичай, це закономірне явище, адже сьогодні більшість молодіжних проектів, які реалізовуються, зокрема, Івано-Франківською обласною молодіжною адміністрацією, ВМГО «Молоді регіони» та зрештою й ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ, є спортивного спрямування.

qpAinJbUOd0

«Нещодавно ми проводили турнір з гандболу на «Кубок ПАРТІЇ РЕГІОНІВ», до Дня Незалежності – футбольний турнір. І таких заходів протягом року назбирується не один десяток. Сьогодні у флеш-мобі із ранковї зарядки ви могли побачити багато діток в спеціальному вбранні для таеквондо. Всі вони є дітьми наших членів партії, які займаються в центрі підготовки чемпіонів «Золотий дракон». Цей центр вже протягом багатьох років фінансово та матеріально підтримують депутати від ПР в Івано-Франківській міській раді.  Такими різноманітними способами ми стараємось систематично залучати молоде покоління до спорту та прищеплювати їм любов до активного способу життя. І результати вже певні є. Адже,  сьогодні у ранковій зарядці в місті Івано-Франківську взяло участь дуже багато молодих людей, які, не полінилися, та приїхали із різних куточків нашої області. Були навіть представники із Косівщини та Верховинщини», – зазначив Станіслав Бичай.

MrgNBAHumfo