news-image: До Івано-Франківська прибули ще 18 оборонців Дебальцево

 Адже близько 17-ї на площу перед адмінбудинком прибули ще 18 військовослужбовців так званої «залізної» бригади.
http://www.blitz.if.ua/include/img/gNXn7RYIT78.jpg

На запитання чому хлопці не приїхали всі разом т.в.о обласного військового комісара підполковник Володимир Ярмошук у розмові з кореспондентом пояснив, що 128 бригада нараховує тисячі людей, які стоять у різних місцях чи навіть містах.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7164.JPG

«Одні вирушали з Артемівська, інші з Краматорська. Їх відправляли у різний час. Фізично неможливо їх всіх разом зібрати і відправити. Тож, коли оголосили ротацію у зону АТО виїхали представники з різних областей і забрали свої земляків. У нас до цього підключились волонтери, які знайшли автобуси і відправили їх за бійцями. Загалом сьогодні прибуло близько 120 чоловік. Всі вони йдуть у відпустку на 18 днів. Після її завершення вони мають прибути у місце постійної дислокації, а саме до Ужгорода», – зауважив підполковник Ярмошук.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7165.JPG

Як зауважив наймолодший серед новоприбулих бійців 20-річний іванофранківець Андрій, вони провели в Дебальцево кілька місяців і покидали місто останніми. Хлопець, що навіть не повідомив рідним про свій приїзд, бойовий дух не розгубив і запевняє, що після відпустки готовий знову повернутись на передову.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7148.JPGhttp://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7146.JPGhttp://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7144.JPGhttp://www.blitz.if.ua/include/img/lW1ZtU0zVwc.jpg