Картинки по запросу "Джордж Лукас зоряні війни""

Під час звіту міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа у сфері дозвілля очільник міста заявив, що запросив на фестиваль до обласного центру автора “Зоряних війн”. І він погодився приїхати, пишуть Версії.

“Ми зараз шукаємо партнера, який би профінансував приїзд письменника, який написав “Зоряні війни”. Всі чули про “Зоряні війни”. Письменник погодився приїхати до Івано-Франківська з Сполучених Штатів Америки. Ми зараз проводимо переговори, бо потрібно профінансувати політ. Але це для міста буде подія. Тобто, людина, яка написала книжку і всі сценарії до “Зоряних війн”. Напевно, це унікальна подія. Ми дуже хочемо, щоб це трапилося”, – відзначив Руслан Марцінків.

Картинки по запросу "джордж лукас звездные войны""

Запросили відомого американського кінорежисера Джорджа Лукаса на Фестиваль історичної літератури “Софія”.

“Фестивалів історичної літератури нема в Україні. Ми єдине місто, яке підтримує саме історичну літературу”, – додав мер.

Довідково:

Джордж Лукас (англ. George Walton Lucas, Jr.; *14 травня 1944, Модесто, Каліфорнія) — американський кінорежисер, сценарист та продюсер, автор «Зоряних війн» та «Індіани Джонса», колишній голова компанії Lucasfilm Ltd. Лукас є одним з найбільш комерційно успішних режисерів світу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!