Голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк взяв участь у відкритті навчально-виховного комплексу у селі Стриганці Тисменицького району.

Групи для дошкільнят тут організували на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. За словами директора школи  Романа Лапінського, відтепер навчально-виховною роботою в селі буде охоплено усіх дітей.

Відкрита дошкільна група розрахована на 24 місця. Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк привітав присутніх на святі жителів села Стриганці, а особливо головних учасників заходу – малюків –  та подарував закладові мультимедійний центр. За словами Михайла Вишиванюка, велика заслуга у відкритті начально-виховного комплексу місцевої громади, яка практично власними силами облаштувала тут всі умови для дошкільнят.

«Президент України Віктор Янукович поставив перед місцевою владою завдання забезпечити дітей у всіх населених пунктах належними закладами дошкільної освіти.  Ця проблема в області успішно вирішується. Сьогодні, Тисменицький район продемонстрував  вдалий приклад, як можна вирішити такі питання. Вже до  кінця цього року на Прикарпатті відкриють ще 18 закладів дошкільної освіти, де наші діти матимуть належні умови для занять, розвитку та відпочинку», – зазначив голова ОДА.

Місцевий парох освятив приміщення для дошкільнят, а для гостей свята наймолодші учасники підготували цікаві виступи.