Тепер косівчани та гості мальовничої Гуцульщини зможуть безперешкодно швидко та головне – безпечно діставатися Косова по новенькій дорозі. Про це пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

Поряд з цим депутат 89 округу Юрій Соловей анонсує покращення доріг на Верховинщині. Таку інформацію в інтерв’ю Еспресо.TV підтвердив також міністр інфраструктури Володимир Омелян. “Ці гроші будуть, і я думаю, що цього року ми цю дорогу відремонтуємо, хоча б приведемо її до нормального вигляду”, – зазначив міністр.

Він зазначив, що цього року, “завдяки зусиллям уряду Яценюка, ми маємо 19 мільярдів. Це – рекордна сума для України, такого ще не було, щонайменше, останніх 5 років точно”, -каже чиновник. Раніше, виступаючи з парламентської трибуни Верховної ради України, народний депутат 89 виборчого округу Юрій Соловей неодноразово заявляв про те, що термінового ремонту потребують саме дороги Карпатського краю.

«Минулого року вдалося розпочати ремонт дороги «Золота підкова Карпат». На це було виділено з бюджету України 50 млн. гривень. Цього року, я сподіваюся, ремонт цієї дороги буде продовжено. Звичайно, всієї суми коштів, яка необхідна для ремонту, не вистачає, але я впевнений, що все-таки нам вдасться продовжити його», – зазначив Юрій Соловей.

Як наслідок, днями ремонт дороги р-24 від Стопчатова до Косова було повністю завершено. Чекає додаткових коштів також Верховинщина.

Нагадаємо, минулого року нардеп добився виділення 50 млн. грн. для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24. У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. А також розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини. У 2016 році депутат добився виділення коштів на другий шар асфальту та завершення ремонту автошляху р-24 на згаданих ділянках.