alkogol'

В ході відпрацювання викрито сумнівні фінансово-господарські операції з продажу спирту етилового, який використовувався не за призначенням. За документами підприємство – переможець тендеру отримувало цей спирт для виготовлення паливно-мастильних матеріалів. Однак, як виявилось, спирт ішов на виготовлення фальсифікованої горілки марки «Козачок».

Бізнес був масштабним та процвітаючим, адже виготовленням етикеток для цієї алкогольної продукції та фальсифікованих марок акцизного податку для псевдогорілки займалося одне з державних підприємств. Об‘єми такої незаконної діяльності були чималими.

Щоб запобігти «ходінню «Козачка» в народ» і перешкодити розповсюдженню нелегальної алкогольної продукції оперативники міської ДПІ протягом березня-квітня 2014 року провели огляд більше 60 торгових закладів м. Івано-Франківська з метою виявлення завезеного на Прикарпаття алкоголю. У 25 з них цей фальсифікат знаходився у продажу.

В результаті проведених заходів вилучено понад тисячу пляшок «лівої» алкогольної продукції, маркованої марками акцизного податку невстановленого взірця. Загальна сума вилучених алкогольних напоїв становить більше 32 тис.грн.

Івано-франківські оперативники продовжують заходи по викриттю фактів незаконного зберігання та збуту алкогольної продукції.