У неділю, 8 вересня, на Прикарпатті ведмідь напав на 55-річного чоловіка. Це вже третій випадок в області за останні 2 місяці, коли хижак так близько підходить до людей. Але якщо двоє перших відбулися переляком, то мешканець Косова опинився в реанімації.

Чоловік залишився повністю без обличчя: звір переламав жертві щелепу, вибрав око, відкусив ніс і зламав руку. Повідомляють у Фактах ICTV.

«Із численними ранами, кусаними, і дефектом лицевої частини кісток черепа, відкритим переломом правого передпліччя, – говорить головний лікар Косівської районної лікарні Іван Фазан, – На своєму житті я дуже багато бачив. Навіть і під час бойових дій в Афганістані були моменти всякі. Ну, такого я ще не бачив».

Трагедія сталася у неділю вранці. Постраждалий – житель села Уторопи Косівського району. Він пішов до лісу по гриби. Не відійшов і п’ятисот метрів від дому, як потрапив до лап хижака.

Чоловік поводився дуже мужньо і навіть намагався чинити опір, відбиваючись від дикої тварини маленьким ножем для грибів. Коли тварина віддалилась, постраждалий почав кликати на допомогу.

Лісники обстежили місце, де сталася трагедія. Швидше за все, це була ведмедиця. Дикого звіра, найімовірніше, спровокували на напад відразу дві причини: з одного боку була їжа, а трохи далі – ведмежата.

«Обстежили місце. Вони знайшли, де саме напав ведмідь. Знайшли поруч заритого мертвого оленя. Скоріше всього до цього оленя і приходили харчуватися ведмеді. Вони прикопують і накривають гіллям м’ясо. За 2 км звідти знайшли сліди і ведмежат», – каже заступник начальника обласного управління лісового господарства Роман Олійник.

Поки ситуацію вивчають спеціалісти, лісники просять усіх, хто збирається до лісу, бути максимально обережними. Зона ризику – Яремчанщина, Косівський та Верховинський райони.