Пов’язане зображення

Тільки після школи замість того, щоб грати у комп’ютерні ігри, хлопці допомагають літнім односельцям. Кому дрова порубають, кому подвір’я підметуть чи продуктів принесуть.

Максиму 15 років. Після школи він разом із товаришами приходить до невеличкої хатини в центрі села Нижнів. У двох її кімнатах є імпровізований спортзал із тренажерами. Однак, після занять хлопці не розходяться по домівках, –  пишуть Версії з посиланням на пишуть  Сьогодні.

За наставника у підлітків Дмитро, ветеран АТО. Він в одній з івано-франківських шкіл викладає предмет “Захист Вітчизни”. У селі Нижнів живуть його батьки, тому туди приїжджає часто. От і вирішив згуртувати місцеву молодь, навчити займатися спортом і заодно допомагати тим, хто цього потребує.

“Це люди похилого віку. які опинилися у складних життєвих обставинах. Певний час ми з хлопцями ходили до лісу і заготовляли дрова і ділили між людьми. Це могли бути одинокі пенсіонери”, – розповів Дмитро Романишин, наставник хлопців.

Загалом у хлопців близько десятка підопічних. Кожного з них відвідують за найменшої необхідності. Інколи приносять із собою продукти, щоправда, дозволити собі можуть це тоді, коли місцеві підприємці допомагають із коштами.