Результат пошуку зображень за запитом "Кодіак Стайл"

Як повідомляє сайт публічних закупівель ProZzoro, на підприємстві, засновником якого є НАК Нафтогаз України і яке займається оптовим продажем скрапленого газу та його доставкою залізничними цистернами, вирішили придбати чеську Шкоду моделі Кодіак Стайл  потужністю 190 кінських сил.

За придбання автомобіля, який позиціонується на сайті офіційного постачальника (ТОВ Єврокар) як позашляховик з повним приводом, долинське підприємство готове було викласти 114 тисяч 130 гривень. Єдиний учасник допорогових закупівель  – львівське дочірнє підприємство Автотрейдінг-Львів, яке належить до київського Автотрейдінг Атолл Груп – заокруглив суму до 1 мільйона 100 тисяч гривень. На цю суму і було підписано договір, термін поставки автомобіля – до кінця цього року, інформує Правда іф.

Власник холдингу Автортейдінг та згаданого Єврокар –  47-річний Олег Боярин, який уже понад двадцять років займається імпортом в Україну автомобілів марки «Шкода», ІКЕА, а також російських ГАЗ та ВАЗ. У закарпатському селі Соломоново розташовані його підприємства, де займаються комплектацією та збиранням чеської Шкоди та німецького Фольксвагена.  Витримувати конкуренцію на ринку імпорту автомобілів Олегу Боярину допомагали дружні стосунки із екс-регіоналом, колишнім нардепом та екс-головою Львівської ОДА Василем Горбалем.

Придбану долинським продавцями та транспортерами скрапленого газу Шкоду Кодіак, очевидно, не використовуватимуть у виробничих цілях. Ця модель належить до  категорії  SUV – універсальних спортивних автомобілів. Через велику місткість багажного відділення та розмір салону, розрахованого на перевезення аж семи осіб, такі кросовери найчастіше купують для активного дозвілля під час виїздів на природу. Повний привід та підвищена прохідність дозволяє не тільки легко роз’їжджати второваними джипами грунтовими дорогами в Карпатах, але навіть долати вкритий ямами шлях у сусідньому з Долиною Болехові.

До речі на сайті дистриб’ютора Єврокар, який також належить Олегу Боярину, вартість Шкоди моделі Кодіак Стайл становить 1 084 914 гривні. Разом із пакетом, до якого входить 3х-спицеве багатофункціональне шкіряне кермо з підігрівом для радіо і телефону, попереджувальний світловий сигнал ременя безпеки пасажира, головні подушки безпеки, бічні подушки безпеки спереду,  інформаційна навігаційна система “AMUNDSEN”, Apple з’єднання, голосове управління + ICC, шкіряна оббивка сидінь, комфортна телефонія без підключення зовнішньої антени, система контролю утримання автомобіля на схилі, кошик для сміття, електричне відкривання і закривання кришки багажника тощо – 1 162 847 гривні. А за колір «металік», який замовили в Укрспецтрансгазі, треба би було ще доплатити 17 752 гривні. Можна сказати, що на цій покупці продавці та транспортери зрідженого газу трохи зекономили.