«Протягом першої половини лютого наші волонтери двічі навідувалися в зону АТО і привезли дві «фури» цінного вантажу. Основу склала вода, якої тепер дуже бракує на передовій через пошкодження водопроводів, а також продукти, теплі речі, паливні брикети та ще багато необхідного. Тільки води було доставлено майже 50 тон. Побували у багатьох «гарячих» точках Донецької області: Піски, Тоненьке, Волноваха. А поява наших хлопців на самій передовій у Гранітному та Старогнатівці здивувала навіть бувалих вояків, які самі не завжди ризикують туди їздити. Сьогодні було відправлено чергову “фуру” допомоги», – розповіла активістка Алла Шевченко.

Окрім вантажів, волонтери купують реанімобілі та позашляховики для потреб військових. Уже закуплено 4 швидкі та 7 автомобілів, які успішно допомагають рятувати людські життя та перевозити особовий склад нашої армії.

“Ми вже звикли, що Українська армія є народною не тому, що її просто підтримує народ, а тому, що він її годує, одягає і навіть частково озброює. За рік війни майже нічого не змінилося, функції державного апарату і бюджету взяли на себе прості небайдужі громадяни, які розуміють – не захистивши державу на східних кордонах, будемо захищати свої домівки на Заході.

У волонтерському русі в Долинському районі задіяно багато достойних людей, і кожен на своєму рівні робить внесок у загальну перемогу, але навіть із такої когорти хочеться виділити найвідчайдушніших, які більше десятка раз бували на передовій. Наприклад, Віктор Штурмак недавно із волонтера став офіцером Української Армії і готується захищати нашу країну в бою.
Як би не склалася у майбутньому доля нашої Батьківщини, і в яких кордонах вона буде існувати, але завжди майбутні покоління українців будуть гордитися цим часом і самопожертвою Героїв, які ніколи не зможуть жити у покорі”, – зазначила Алла Шевченко.