Наразі ніхто не знає хто з хлопців перебуває у полоні, хто пропав безвісти та хто загинув.

 

Сьогодні начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин зустрівся з родичами бійців, які досі не повернулися після Іловайську додому.

 

Очільник обласної міліції запевнив, що правоохоронці роблять все можливе, щоб зібрати інформацію та визволити з полону прикарпатських військових.

 

«У нас сьогодні на превеликий жаль інформації по полонених нема. Що стосується проведення експертиз по ідентифікації загиблих, – то з цього питання минулого тижня я був у заступника міністра. Всі розуміють, що це процедура непроста, адже понад 400 тіл подано на ідентифікацію. Це процес, який потребує часу. Більше у мене інформації нема», – відзвітував Микола Семенишин.

 

Натомість родичі загиблих розповідають, що мають інформацію про те, що деяких хлопців переправили у Ростовську область, тому їх немає у жодних списках. Також є припущення, що вони досі сидять у «зеленці» та бояться виходити.

 

Майже протягом двох годин правоохоронці та родичі обмінювалися наявною інформацією і домовилися про зустріч вже на наступному тижні.