Результат пошуку зображень за запитом "дорога в ямах"

фото ілюстративне

Своїми враженнями він поділився у соцмережі:

Довелося проїхати автівкою через місто Болехів Івано-Франківської області, з якого мені якось писали. Люди просили розповісти про їх об’їзну дорогу, яку не можуть добудувати через якісь бюрократичні перешкоди. Через це транспорт іде через місто, де дорога давно вже розбита фурами, та перетворилася на місячну поверхню. Ситуація дістала настільки, що жителі Болехова періодично перекривають трасу, намагаючись привернути увагу чиновників до проблеми.

Добудувати об’їзну не надто дорого. Гроші на це знайти цілком можливо. Але через бюрократичні перепони, цього не можуть зробити вже багато років. Мабуть, має статися щось зовсім вже страшне, щоб на це нещастя звернули увагу.

Протестував цю легендарну дорогу особисто. Стан жахливий. Кажуть, що взимку ще гірше, і на на цій ділянці утворюються затори з фур. Напрямок користується попитом. Цим шляхом постійно їздять далекобійники, серед яких є в тому числі і іноземці. Уявляєте, яке у них залишається враження про нашу країну?

Чиновникам має бути соромно за цю ганьбу, – написав Денис Казанский.

Довелося проїхати автівкою через місто Болехів Івано-Франківської області, з якого мені якось писали. Люди просили розповісти про їх об'їзну дорогу, яку не можуть добудувати через якісь бюрократичні перешкоди. Через це транспорт іде через місто, де дорога давно вже розбита фурами, та перетворилася на місячну поверхню. Ситуація дістала настільки, що жителі Болехова періодично перекривають трасу, намагаючись привернути увагу чиновників до проблеми.Добудувати об’їзну не надто дорого. Гроші на це знайти цілком можливо. Але через бюрократичні перепони, цього не можуть зробити вже багато років. Мабуть, має статися щось зовсім вже страшне, щоб на це нещастя звернули увагу.Протестував цю легендарну дорогу особисто. Стан жахливий. Кажуть, що взимку ще гірше, і на на цій ділянці утворюються затори з фур. Напрямок користується попитом. Цим шляхом постійно їздять далекобійники, серед яких є в тому числі і іноземці. Уявляєте, яке у них залишається враження про нашу країну?Чиновникам має бути соромно за цю ганьбу

Опубліковано Денисом Казанским Четвер, 12 вересня 2019 р.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!