Результат пошуку зображень за запитом "ремонт дороги"

Для його виконання наразі планують виділити два мільйони гривень. Проте, районна рада у цьому питанні сподівається на підтримку всієї області, а то і України.

До проблеми дороги, яка веде до меморіального комплексу Степана Бандери у Старому Угринові нещодавно привернув увагу голова правління “Стоп корупції” Тарас Лилик, який є вихідцем із “бандерівського” села. Його допис про “місячні кратери” зібрав чимало поширень та коментарів, але головне — змусив чиновників, нарешті, помітити проблему. Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

 

На ремонт дороги виділять кошти із районного бюджету. Також районна рада вирішила звернутися до всіх районних рад Івано-Франківської області, народних депутатів, Прем’єр-мінстра та Президента, щоб спільно вирішити проблему.

Голова районної ради Михайло Срібняк зазначив:

“Одними зусиллями району ми не зможемо відремонтувати дорогу. А музей Степана Бандери є значимим для всієї держави. Тому будемо стукати…”

Голова РДА Наталія Бабій зауважила, що всі звернення району, повертаються у районну адміністрацію, тому їхня ефективність вкрай мала. Натомість вона запропонувала:

“Цього року кожному району області виділять по два мільйони гривень на дороги. Ми вирішили не дробити цю суму, а спрямувати її на цю дорогу”.

Як зауважив сільський голова Середнього Угринова Тарас Федорів, за висновками комісії, на невідкладні роботи на цій дорозі потрібно 8,7 млн гривень.