Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Є у нас одне унікальне місце де цілий рік можна фотографуватися на снігу. І це навіть не морозильні камери ЛІМО. Це .. Калуш, а сніг на смак солоний. Але ж по фотографії і не скажеш, правда?”, – пише Риштун.

Другою роздинкою Калуша є індустріальний туризм. Це новий і дуже динамічний напрямок туризму у світі. Для нього навіть спеціальне слово вигадали #urbex (urban exploration).

“Погодьтеся, є своя естетика у всіх цих проржавілих конструкціях та незрозумілих деталях. Недаремно ж люди їздять в місто Прип’ять полюбуватися на тлін та розруху.

Та ж Прип’ять, але ближче і без радіації є в Калуші. Закинутий магнієвий завод, діючий трубний, станція звязку, старі шахти, бомбосховища, Белази та безліч покинутих будинків з розбитими вікнами і березками на даху. Калуська міська раді всіляко розвиває цей напрямок. І, я впевнений, якщо вистрілило в Європі то получиться і в них.

А якщо Ви естет від природи то в Калуші є ще соляні озера. Глибина 150 метрів, але в них не втопишся, навіть якщо дуже захочеш. Та й своєю красою та чистотою вони не поступаються польській Саліні. А катамарани для катання роблять зовсім поруч. І вони українські, а не китайські”, – розповідає дослідник

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!