Результат пошуку зображень за запитом "гриби"

Грибника Юрія Соломченка знають чимало прикарпатців. А за його тихим осіннім полюванням слідкувала мало не вся західна Україна – і це не перебільшення, адже кількість переглядів відео з одного походу в лісу вже більше мільйона. Однак, сам грибник не відчуває цієї популярності і каже, що впізнаваним більше не став:

Вже три роки, як  я зареєструвався у Facebook і від тоді я почав публікувати на своїй сторінці фотозвіти. З того часу все більше людей, здебільшого однодумців, зв’язувалися зі мною, багато з них хотіли приїхати на гриби в Карпати.

Юрій Соломченко має також і Youtube-канал, однак, як каже, там він не популярний. Про це пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

 Я не працюю над тим, щоб бути там популярним. Я просто публікую там відео, щоб звільнити пам’ять телефону, і не знаю, як розкручувати канал. Практично я роблю все сам і на Facebook мене  зараз вистачає. Я не відчуваю якоїсь популярності, єдине, за чим я слідкую – це перегляди. І в мене таке вперше, що публікація за три дні набрала мільйон переглядів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прикарпатці продовжують хизуватися неймовірною кількістю знайдених у лісах грибів (відео)

Втім, щоб ще більше привернути увагу до свого хобі та культури грибів, Юрій Соломченко планує відкрити в Карпатах музей.

Я люблю гриби, і мені подобається їх збирати з дитинства. Зараз з однодумцями робимо перший в Україні музей грибів. Там ми будемо розповідати все про гриби – про їх особливості та цілющі властивості, будуть проводитися майстер-класи з приготування страв з грибів, можна буде замовляти екскурсії по грибним місцях з харчуванням, також можна буде там придбати гриби.

Грибники планують відкрити Музей ще до кінця цього року в с. Ільці Верховинському районі.