Результат пошуку зображень за запитом "міст Нижнів"

Міст влаштований на могутніх кам’яних опорах висотою 5-6м, на яких стоять металеві прольоти довжиною 50м. Центральні частини аркової конструкції, бокові – прямокутні ферми. Раніше настил моста був дерев’яним, а зараз він заасфальтований. Через міст пролягає автодорога національного значення Н18 Тернопіль – Бучач – Івано-Франківськ.

До середини XX ст. паралельно проходила залізниця, але зараз від залізничного моста збереглися лише фраґменти, розповів Михайло Ковтун.

 

Міст через Дністер у с.Нижнів Великий автомобільний міст довжиною 473 м зведений ще за часів Австро-Угорщини, один з небагатьох у околиці (найближчі знаходяться аж у Галичі (вище по течії) та Незвиську). Міст влаштований на могутніх кам'яних опорах висотою 5-6м, на яких стоять металеві прольоти довжиною 50м. Центральні частини аркової конструкції, бокові – прямокутні ферми. Раніше настил моста був дерев'яним, а зараз він заасфальтований. Через міст пролягає автодорога національного значення Н18 Тернопіль – Бучач – Івано-Франківськ. До середини XX ст. паралельно проходила залізниця, але зараз від залізничного моста збереглися лише фраґменти.#Дністровський_РЛП #DnisterPark

Опубліковано Михайлом Ковтуном Вівторок, 17 вересня 2019 р.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!