Випустили лімітовану серію, яку відправлять військовим на Донбас. Так хочуть нагадати про значення ролі жінок в історії України, інформують “Вікна” з посиланням на “Gazeta.ua”

Дружин Бандери і Шухевича зобразили на банках згущеного молока. ФОТОФАКАТ

“8 березня у медіапросторі зазвичай згадують Розу Люксембург і Клару Цеткін, Софію Ковалевську. Забувають про українських жінок, які безпосередньо впливали на хід історії України. Тому вирішили нагадати про тих, хто опинився дещо в тіні відомих чоловіків.

Голова наглядової ради Ічнянського молочного комбінату Валентин Запорощук розповів:

“Ярослава Бандера була членом Асоціації українських студентських організацій у Польщі до 1939 року. Наталя Березинська-Шухевич рятувала єврейських дітей від німецьких загарбників. Віра Коцюбинська заснувала першу українську школу в Чернигові. Олександра Скоропадська підтримувала чоловіка в еміграції, взяла на себе увесь побут і написала книгу, присвячену генеалогії Скоропадських”.

Дизайн і концепцію проекту створила команда української креативної агенції TABASCO, яка перед тим розробила “Бойову згущенку” для Збройних Сил України.

Серія згущеного молока, присвячена видатним жінкам України, – виключно сувенірна. Її не продаватимуть, а передадуть військовим.