13 квітня четверо колишніх співробітників харківського «Беркуту» за інформацією їхнього адвоката, виїхали до Росії. Це вже четвертий випадок. До Росії вже втекли підозрювані у викраденні і вбивстві Юрія Вербицького, командир київської роти «Беркута» Дмитро Садовник, харківські тітушки.

Світлина від Газета "Край".

Родичі Небесної Сотні і адвокати наголосили, що затягування розгляду справ виглядає так, начебто це зумисно робиться з метою відволікти від них увагу. У випадку із екс-беркутівцем Гончаренком засідання двічі зірвалося через те, що він не дав дозволу на проведення засідання у режимі відео-конференції.

Проте третього разу, коли представники громадськості не прийшли, він дав дозвіл, засідання відбулося і його відпустили. Родини Небесної Сотні про це засідання взагалі не знали.

«Слідчий мені особисто сказав, що ніякого засідання не буде, тому що справа передана до суду, – стверджує Галина Дідич, дружина загиблого Сергія Дідича, у вбивстві якого у тому числі обвинувачують Гончаренка. – Суд зробив усе можливе для того, щоб Гончаренко юридично «чистим» безпечно поїхав до Росії, тому що жодного запобіжного заходу у нього не було».

Додаткове питання, чому Гончаренку не завадило виїхати у Росію посвідчення учасника АТО. Про це пишуть Версії з посиланням на Український кризовий медіа-центр.