Пов’язане зображення

Українська телеведуча Катерина Осадча, яка нещодавно повернулася з відпустки на Маврикії, вже взялася до роботи. Так, знаменитість показала, куди вирушила у своє перше відрядження у новому році.

На сторінці в Instagram Осадча розмістила серію знімків, зроблених у містечку Біллунд, Данія. Як повідомила Катерина, саме це місто є батьківщиною знаменитого конструктора Lego, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Катерина Осадча_3
“Той випадок, коли летиш у перше відрядження у новому році, шукаєш на карті маленьке данське містечко, а виявляється, що опиняєшся на батьківщині LEGO (мами хлопців зрозуміють). В моєму житті, кольорові кубики, що з періодичністю розкидані в найнеочікуваніших місцях по будинку, з‘явилися 16 років тому. Відтоді я знаю про конструктори все”, – написала Катерина.

Катерина Осадча_2
Для прогулянки містом Осадча обрала образ casual – рожеву шубку зі штучного хутра Катерина доповнила шарфом, кросівками та штанами з лампасами. Також знаменитість вирішила дати змогу своєму обличчю “подихати” і відмовилася від макіяжу.

Катерина Осадча_1