Результат пошуку зображень за запитом "Бурштинська ТЕС"

Згідно з документом, акціонерному товариству «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 34,8000 га, яка розташована за межами населеного пункту селі Бовшів Бовшівської сільської ради Галицького району, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва шлаковідвалу № 3), пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Запроектована місткість золовідвалу складає 2 367,63 тис. м куб. при виході золи 700 тис. т/рік або 432,1 тис. м куб./рік. Ця місткість забезпечує складування золошлакових відходів протягом 5,48 року.

Для нарощування 4 та 5 ярусів золовідвалу №2 будуть використані накопичені на ТЕС ресурси золи та шлаку: золи – 1 465,63 тис. м куб., шлаку – 83,17 тис. м куб. Для експлуатації будівельної техніки використовуватимуть паливні ресурси.

Нагадаємо, що у лютому 2019 стало відомо про плани ДТЕК Бурштинської ТЕС розпочати роботи з нарощування золовідвалів №1 та №2.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!