Результат пошуку зображень за запитом "4 весілля"

Кожна учасниця нової програми буде дивувати по-своєму. 17-річна наречена Ірина та її коханий Назар з села Битків Івано-Франківської області незабаром після знайомства зрозуміли, що стануть молодими батьками. Радісна новина кардинально змінила життя пари: Назар приступив до пошуків роботи для того, щоб забезпечувати сім’ю, а дівчина почала готуватися до материнства.

Весілля, традиційно для Західної України, вирішили зіграти в українському стилі. Головним акцентом урочистості стала велика кількість таких частувань, як холодець, заливна риба, домашня ковбаса, соління та самогон.

Гостей зустрічали місцеві музиканти, один з яких грав на акордеоні, а розважали – модним у цьому сезоні бармен-шоу.

Цілеспрямовані Василина і Андрій з села Тисів Івано-Франківської області завжди мріяли про розкішне весілля, заради якого вирушили на заробітки за кордон: Василина працювала прибиральницею в готелях і ресторанах, хлопець – будівельником. За вісім років пара змогла заробити достатньо грошей для того, щоб провести свято саме так, як закохані фантазували у своїх найсміливіших мріях.

Місцем проведення молоді обрали розкішний ресторан. У залі було організовано окремий простір – фуршет, де гості могли насолодитися фруктами, солодощами з кенді-бару, а також рибною, м’ясною або сирною нарізками.

Гостей розважали тривалою дискотекою та веселими конкурсами за участі нареченого і тещі. Запрошених учасниця здивувала вишуканою весільною сукнею з атласу і довгою фатою.

Нагадаємо, що в рамках проекту чотири наречені змагаються за весільну подорож. І прагнуть перевершити одна одну в ефектності церемонії, оригінальності сукні, меню і загальному враження від свята. Учасниці «4 весілля» виходять заміж по черзі та запрошують конкуренток на своє свято. Переможницю реаліті-шоу обирають конкурсантки шляхом виставлення балів одна одній.