zlodij

За словами персоналу, 29 листопада камери відеонагляду зафіксували факт скоєння крадіжки невідомим, але, як виявилося, того разу злодію вдалося непомітно проскочити повз лінії кас в неоплаченим товаром. А вчора, близько 18 години, ця ж особа знову зайшла до магазину. Недарма кажуть – «злодія завжди тягне на місце злочину». Так і сталося. Чоловік довго блукав по магазину, а згодом, зайшовши до відділу з чоловічою парфумерією, почав роздивлятися парфуми. Згодом, так нічого і не вибравши, чоловік попрямував вздовж торговельного ряду, де його увагу привернув товар, який минулого разу він уже привласнив.

Завдяки фіксації камерами спостереження і попереднім записам охорона даного закладу негайно натиснула на кнопку тривожного виклику ДСО, щоб знову не пропустити крадія.

За лічені хвилини зловмисника було затримано. Ним виявився 55-річний житель Івано-Франківська. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, а затриманого доставлено до міського відділу міліції для дачі пояснення по даному факту. Сума викраденого товару становить 348 гривень.