Міська дитяча екологічна станція – 1 гектар землі на Ленкавського, ініціативний колектив та діти, які хочуть вчитись. Але ця територія потребує облагородження та вдосконалення.
Міський голова Івано-Франківська повідомив, що сьогодні зустрівся з представниками станції, міста і архітекторами, щоб обговорити концепцію розвитку території та залучення міжнародних грантів, пишуть Версії .
«Спільно з міською дитячою екологічною станцією подаємося на проект Румунія-Україна. Подивились на територію, в якому вона стані, що там можна зробити і стикнулись з тим, що потрібна стратегія просторового розвитку, функціональне її використання», – каже Директор департаменту інвестиційної політики Ігор Попадюк.
Дитяча екологічна станція – це великі можливості, як для дітей, так і для цілої громади. Адже це унікальний простір, де діти вчаться вирощувати рослини, дбати про природу, дізнаються більше про явища природи і просто проводять час на свіжому повітрі з користю. Плануємо цей простір інклюзивним, щоб усі без винятку могли проводити тут своє дозвілля.
«Ми єдині в місті маємо тепличний комплекс і навчаємо дослідну ділянку – це наша родзинка. Зараз ми працюємо над проєктом, це поки що теплиці. Там вирощуємо розсаду, проводимо гурткову роботу з дітьми, реабілітація діток ВПО, вони люблять працювати з рослинами», – розповідає директорка екологічної станції Галина Глушко.
Місце є, команда є, бажання розвинути цю територію є. Потрібен проєкт розвитку і грантові кошти, щоб облагородити цей оазис серед нашого міста.
«Такий скарб є в нашому місті , який треба бережно розвивати. Як архітектор хочу сказати – це правильне рішення створити такий ґрунтовний проєкт. Я допоможу чим зможу, бо такі речі спільно маємо реалізовувати для наших дітей і збереження такої цінності», – каже архітекторка та дизайнерка Іра Чолій.
Допоможіть добровільним внеском українським журналістам
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!