Час насолодитися теплом та красою цієї пори року. PRESS-ЦЕНТР підготував п’ятірку унікальних місць Західної України, куди можна поїхати, не витрачаючи шалених коштів, і водночас гарно та цікаво відпочити, пишуть Версії.

Неподалік села Розтоки Путильського району на Буковині є ландшафтний заказник «Буковинські водоспади», за течією річки притоки Смугарів розташований справжній каскад водоспадів. Змінюючи один одного впродовж двох кілометрів, чергуються відразу сім водоспадів.

Особливість села Іза на Закарпатті в тому, що з лози тут виготовляють будь-що: від меблів до сувенірів. Такі вироби міцні, оригінальні, екологічно чисті та цікаві. У місцевій сироварні можна посмакувати домашнім сиром.

У селі Колочава теж на Закарпатті є  10 музеїв та 20 пам`ятників. Тут розташована єдина в Україні школа вівчарства, а ще – птахопарк із двома тисячами різних папуг та голубів.

Мабуть, найвідоміший туристичний об`єкт села Поляна – озеро Синевир, яке є частиною Національного природного парку «Синевир». Село цілий рік приймає туристів з усіх куточків України.

А селище Карпати на Мукачівщині славиться замком Шенборн, де, як відомо, знаходиться джерело молодості і Скеля кохання. Місцина відома завдяки безліччю мінеральних джерел.

Дарина БУДНИЧЕНКО.