Результат пошуку зображень за запитом "Декларація електронна"

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Володимира Саврея.

Обранець вказав, що мешкає разом з дружиною Валентиною в Івано-Франківську. Працює в Івано-Франківській міській поліклініці №4, де обіймає посаду завідувача амбулаторією загальної практики сімейної медицини, пишуть Версії.

savrej

Володимир Саврей задекларував дві квартири в Івано-Франківську. Першу орендує сам депутат, друга є власністю дружини. Валентина Саврей придбала квартиру в приміському селі Вовчинецьдва роки тому – в квітні 2014 року за 180906 гривень, таким чином 1 м² житла обійшовся дружині депутата в 4300 гривень.

 

Також обранець задекларував дві земельні ділянки, проте жодна з них не є його власність. У селі Вовчинець він користується 1000 м² землі (спочатку він вказував, що ділянка є його власністю, проте у виправленій декларації уточнив, що в нього є тільки “інше право користування”). Ще 30 м² в Івано-Франківську він взяв в орендув гаражного кооперативу ТОВ “Х-Адванс”.

Їздить депутат на автівці, яка незабаром відзначатиме 40-річний ювілей з дати випуску. У вересні 1998 року він став власником “народної” машини “Жигулі” – ВАЗ-2103 1978 року випуску.

фото ілюстративне

В серпні 2017 року депутат подав до НАЗК форму змін, де повідомив про суттєві зміни в майновому стані. Володимир Саврейвказав, що за 4250 гривень придбав мотоцикл (мопед) VIPER MX50S, 2008 року випуску.

фото ілюстративне

Жодних корпоративних прав чи акцій у компаніях Савреї не мають.

В 2016 році дохід родини склав майже 300 000 гривень. Всі кошти до сімейного бюджету вніс депутат. Він отримав 71031 гривень зарплати, 940 гривень – грошова виплата до 9 травня учасникам бойових дій 213783 гривень – дохід від відчуження нерухомого майна. Згідно даних декларації, обранець продав земельну ділянку. Очевидно, йдеться про землю площею 825 м² в селі Вовчинецьна вулиці Героїв УПА, яка в декларації за 2015 рік вказана, як власність Саврея.

 

Свої заощадження Володимир Саврей зберігає в готівці – депутат задекларував грошові активи в розмірі 12 500 доларів.

Активісти ЧЕСНО зарахували Володимира Саврея в число “прогульників”. Він пропустив 50% засідань комісії з питань гуманітарної політики.

“Я працюю сімейним лікарем у селі Вовчинець і два рази комісія була призначена на той час, коли я мав прийом. Тому не міг бути присутнім. Ще один раз засідання відбувалося влітку, коли у мене була відпустка і в місті мене не було”, – пояснив свою відсутність депутат.

Також Володимир Саврей не подав на сайт міської ради звіт про рік діяльності як депутата міської ради. Відсутність звіту, як і прогули, депутат знову пояснив тим, що працює лікарем. Звітував, за власними словами, перед пацієнтами-виборцями.