На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація депутата Івано-Франківської міської ради від фракції «Самопоміч» Ігоря Корсуна, пишуть Версії.

Декларант вказав, що займає посаду заступника начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області.

Депутат від «Самопомочі» задекларував три квартири. Одна, на 63,4 м², належить йому, дві інші – у спільній власності. У Корсуна є частка у квартирі на 49,6 м², яка за документами належить його батьку. Співвласницею третьої задекларованої квартири нам 18 м² є дружина Олена.

Цікавий той факт, що у минулорічній декларації Ігор Корсун вказував, що саме йому належить третина «малосімейки». В цьому ж звіті вказав, що цю нерухомість декларує дружина.

Це не єдина розбіжність у деклараціях депутата. В 2015 році Корсун випадково забув задекларувати іномарку PEUGEOT PARTNER 2009 року, яка офіційно належить батьку депутата. Дата набуття права – 15.01.2014.

Хоча в декларації за 2014 рік депутат вказував цей автомобіль, як транспортний засіб, що перебуває у власності членів сім’ї декларанта.

В цьогорічній декларації автівка вже знову занесена в графу «Цінне рухоме майно – транспортні засоби».

В 2016 році Ігор Корсун заробив 40562 гривень. З них 22 118 гривень – зарплата тренера в Спортивній дитячо-юнацькій школа олімпійського резерву, 18444 гривень – зарплата заступника начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області.
Жодних заощаджень ні депутат, ні його дружина не мають.