Результат пошуку зображень за запитом "Ірина Кулинич"
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась декларація очільниці фракції «Самопоміч» в міській раді Ірини Кулинич.

Депутат вказала, що зареєстрованим місцем її проживання є Івано-Франківськ, а фактичним – Львів, де з 2008 рокуі до сьогодні вона очолює департаментекономічної політики Львівської міської ради, пишуть Версії.

Однак в розділі «Об’єкти нерухомості» Ірина Кулинич задекларувала лише одну квартиру у Франківську,де їй належить 1/6 частина. Іншими співвласниками є чоловік Андрій, діти – Світлана і Володимир, а також внуки. До слова, площа квартири, яку Кулиничі придбали в жовтні 2013 року, дивним чином змінилися. Оскільки в декларації 2014 Ірина Вікторівна вказала, що франківська квартира має площу 68,12 м², а вже на 2016 рік її площа становить 69,4 м².

Хоча той 1 квадратний метр не таке «поповнення» в майновому стані депутата, як поява ще однієї автівки. В 2014 році Ірина Кулинич декларували лише одну машину – DaewooLanos 2008 року випуску.

Результат пошуку зображень за запитом "Daewoo Lanos 2008"

фото ілюстративне

А в цьогорічній декларації вже є два транспортних засоби. Окрім згаданого DaewooLanos, який був придбаний чоловіком в 2008 році, є ще ЗАЗ110216 1998 року випуску, який Андрій Кулинич купив в 2007 році.

Очевидно, що на одній із цих автівок Ірина Кулинич щоранку і добирається на роботу у рідний департамент економічної політики Львівської міської ради, оскільки жодної нерухомості у Львові депутат не задекларувала.

До слова пунктом 2 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що суб’єкт декларування повинен задекларувати усі об’єкти нерухомості, що належать йому та членам його сім’ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або перебувають у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Можна припустити, що Кулинич може знімати номер в готелі, однак у її декларації жодного правочинупро користування об’єктом нерухомості не зазначено, як і пов’язаних з цим фінансових зобов’язань.

Якщо б Ірина Кулинич жила на службовій квартирі, то згідно закону вона також зобов’язана її декларувати.

Тому, де очільниця фракції «Самопоміч» мешкає у Львові, який офіційно вказаний місцем її фактичного проживання, залишається таємницею.

В 2016 році Ірина Кулинич заробила чверть мільйона гривень, внесок чоловіка Андрія до сімейного бюджету – 64 556 гривень, з них 45 956 – зарплата в «Мегабанку» та 18 600 гривень – гонорари та інші виплати в ПП «Елітон-2011».

Всі свої заощадження Кулиничі зберігають у готівці: Ірина Вікторівна тримає «під матрацом» 50 000 гривень, а її чоловік – 2000 доларів.