Каркас для плівкових теплиць – це конструкція, яка обшивається плівкою та встановлюється на дачній ділянці або спеціально виділеній під промислові цілі території. Таким чином, ви отримуєте основу під майбутній парник, який зводиться для захисту рослин від атмосферних явищ – дощу, вітру, сонця, снігу, холоду. За допомогою тепличних комплексів можна підвищити ефективність вирощування врожаю, а також створити оптимальний мікроклімат для зростання та розвитку рослин. Купити теплицю під плівку можна на сайті https://moya-teplytsya.com.ua/product-category/teplytsi-pid-plivku/ , де зібрані найкращі моделі стандартних розмірів з можливістю замовлення виготовлення під індивідуальні потреби.
Каркас для теплиці під плівку можна використовувати для домашнього господарства або з комерційною метою. Металоконструкція встановлюється на відкритому ґрунті або на спеціально підготовленій платформі. Сьогодні садівники та аграрії мають можливість замовити готовий каркас або зробити його бажаної ширини та довжини, якщо вас влаштує вартість. В основному каркаси для теплиці із плівки виконуються з профілю перетином 20х20 та 40х20 мм, оцинкованого для захисту від корозії.
Чому варто вибрати металевий каркас для теплиці?
Якщо говорити про форм-фактор, то затребуваною конфігурацією серед городників та садівників залишаються парники арочної форми. Стандартні вироби з металевих профілів виготовляються шириною до 10 метрів та пропонують клієнтам низку переваг:
- Велика корисна площа.
- Стійкість навіть при сильному вітрі та снігопаді в зимовий період.
- Рівномірний розподіл природного світла.
- Мінімум швів.
- Зручний відтік конденсату.
Якщо ви не хочете гаяти час і плануєте вже найближчими днями отримати готову теплицю під плівку, тоді варто замовити каркас та покриття в інтернет-магазині. Якщо купувати продукцію безпосередньо у виробника або його офіційного представника, то ціна буде нижчою за ринкову.
Особливості монтажу
Каркас для теплиці під плівку може бути кількох видів: дерев’яний, сталевий, алюмінієвий, пластиковий. Незалежно від того, який варіант ви виберете для домашнього або промислового виробництва, потрібно виконати кілька підготовчих заходів, після яких можна переходити до збирання та встановлення.
Насамперед визначтеся з місцем під конструкцію. Рекомендується ставити споруду з південного боку, щоб рослини отримували необхідну кількість світла та тепла від сонця. Подбайте про додатковий захист від поривів вітру, у якості якого може бути стіна будинку або зелені насадження. Наступний крок – облаштування фундаменту. У деяких випадках можна обійтися без організації основи. Фундамент може бути дерев’яним чи цегляним. Після всіх робіт можна ставити каркас для парника під плівку. Вам не знадобиться особливе обладнання чи знання. Процес займає кілька годин.