Про це пишуть Версії з посиланням на  «ЧЕСНО».

Франківська суддя Надія Стефанів працює суддею з 1990 року, а на посаді судді Апеляційного суду Івано-Франківської області з 2001 року. Відзначилась тим, що удучи на посаді Голови Апеляційного суду Івано-Франківської області, позитивно відгукнулась про диктаторські «закони 16 січня». Зокрема, суддя вказала, що зміни до Закону «Про судоустрій і статус суддів» сприятимуть підвищенню незалежності суддів, а також «виступають важливою передумовою для більш повної реалізації громадянами доступу до правосуддя і судового захисту ними своїх прав».

До антирейтингу Руху «ЧЕСНО» активісти включили тих претендентів, щодо яких у відкритих джерелах є інформація про ухвалення ними сумнівних рішень, причетності до корупції або порушення прав людини, непрозорості або надмірності статків, що не відповідають доходам, або які були помічені у неетичній поведінці, мають родинні та комерційні зв’язки, що можуть призвести або призводили до конфлікту інтересів.

Загалом до антирейтингу потрапили 150 кандидатів із 382-х заявлених.

Цікаво, що зараз Надія Стефанів – серед претендентів на посаду судді Касаційного кримінального суду у Верховному Суді України.