На Прикарпатті Віктор Ющенко опанував їзду на тракторі та пробує налагодити життя своїх дітей. Він скаржиться – діти розлучаються, внуків він бачить рідко і зробити з цим нічого не може.

Віктор Ющенко працює за кермом трактора

“В Андрійка історія неприємна трапилась. Він боляче це пережив. Він занадто чистий та довірливий. Я був поряд, бо я думаю, що йому було б дуже важко”, – розповів ТСН Ющенко про розлучення свого сина та Лізи Єфросиніної. Проблеми в сім’ї свого сина вдарили по колишньому президенту. Тепер він майже не зустрічається з онуком – у Лізи немає часу.

“Не частіше, ніж раз в 4 місяці. Там… Не завжди так виходить, щоб часто було”, – побідкався Ющенко. Він пригадує, як намагався допомогти Лізі акліматизуватися в новій сім’ї. Але вона не змогла.

“Коли він привів Лізу, я її там на город, на часник, на посадку. Якось хотілося в родину включить, щоб вона не відчувала себе сиротинкою чи віддаленою. Втягувати в ті справи, якими займається родина. Як батько, я все робив! Кого мої діти приводять, це також діти мої. І пошану демонструю, і повагу”, – заявив колишній президент.

Такі ж проблеми у старшої дочки Ліночки, як називає її президент. Її семирічний шлюб також може закінчитися. Попри всі сімейні негаразди старших дітей, Ющенко каже – як тато і чоловік він – щасливий.

Цьогоріч відзначив п’ятнадцятиріччя другого шлюбу. Разом із дружиною Катериною виховує чотирнадцятирічну Софійку, тринадцятирічну Христинку та ровесника помаранчевої революції Тарасика. І запевняє: хоч справ багато, на дітей час завжди має.