Результат пошуку зображень за запитом "Зінаїда болюк"

Зінаїда Болюк, скандальне звільнення якої з посади заступника губернатора довго обговорювали у на Прикарпатті, наразі працює в одному зі структурних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області. Екс-заступниця голови ОДА обіймає посаду заступника завідувача курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області.

Нагадаємо, на початку 2014 року, в розпал Революції Гідності, Зінаїду Болюк виключили з лав Української народної партії.

Колишні однопартійці вимагали, щоб чиновниця написала заяву про звільнення із займаної посади заступниці губернатора-«регіонала». Це мало стати своєрідним знаком протесту проти нелюдських дій влади Януковича. Проте Болюк не погодилась на такий ультиматум.

«Займана посада є для неї дорожчою, ніж моральні та європейські цінності», – констатували члени УНП.

Через деякий час облрада проголосувала за висловлення недовіри тодішньому голові ОДА Василю Чуднову. Його заступниця, яка на той час була депутатом Івано-Франківської обласної ради, також приймала участь в голосуванні. Проте зробила це досить незвично для більшості колег – згорнула свій бюлетень і навіть зайшла в кабінку для голосування.

На цьому ж засіданні сесії облради громадські активісти прикарпатського майдану вимагали, щоб Зінаїда Болюк також пішла з посади. На це чиновниця відповіла лаконічно: «Ви мене не знімете, хоч би тріснули».

Згодом Болюк таки пішла з посади, залишившись при цьому депутатом Івано-Франківської облради.

Проте навіть після усіх конфліктів новий губернатор Прикарпаття Олег Гончарук в серпні 2015 року рекомендував відома освітянку на посаду директора Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради. Втім, під тиском громадськості голова ОДА не підписав рішення про її призначення.

Хоча, як бачимо, без роботи Зінаїда Болюк не залишилась. Тепер вона займає керівну посаду в одному з підрозділів ДСНС.