Мова йде про 7-кілометровий забіг з 20 різноманітними перешкодами. Змагання були видовищні для глядачів та вкрай виснажливі для учасників, пишуть Версії з посиланням на  ТСН.

На бігу їм доводилося тягати автомобільні шини, перескакувати через щити, лазити по стінках, балансувати на підвішених колодах і проходити інші випробування. Спортсмени зізнаються, що завдання щороку стають складнішими: “Ми тренувалися. Але це зовсім не те. Тут рихлий сніг, гора. А в нас такого нема. Ми з моря, з Бердянська”.

Це багатокілометровий забіг з перешкодами. Від тягання шин до перестрибування через щити. Серед учасників гонки професійних спортсменів одиниці, більшість – офісні працівники. Проте кажуть, що у змаганнях потрібно не стільки треноване тіло, як сила волі.

Тих, хто з першого разу не може подолати перешкоду, штрафують вправою бурпі – віджатися та підстрибнути потрібно 30 разів. Учасники гонки зізнаються, що це неймовірно складно. Для жінок не передбачено жодних поблажок.

“Траплялися джентльмени, допомагали тримати проволоку, щоби не зачепити”, – кажуть учасниці. Але, попри всі складнощі, враження в них позитивні. “Емоції просто з дитинства! Повалятися в багнюці, побігати, наздогнати один одного”, – кажуть учасники.

Не шкодують навіть ті, хто отримав травми – наприклад, розрив Ахілла. “Впала після сітки, вдарилася ногою о конструкцію. Нічого! Це все рівно того вартувало! Це емоції, заряд позитиву, перевірка, на що ти здатен”, – пояснила одна зі спортсменок.

Організатори кажуть, що з дистанції зійшов лише один бігун, а багато-хто з новачків дістався до фінішу лише завдяки підтримці інших учасників. “На морально-вольових якостях закінчив гонку”, – визнав один із учасників.

Наступного разу учасників “Гонки нації” Буковель прийматиме у жовтні.

На пам’ять про змагання кожен учасник везе із собою нагороду – її вручили всім, хто рано чи пізно, але таки фінішував.